Hakkımızda

Visa Global  Group, kurulduğu 2017 yılından günümüze kimyasal maddeler,tarım makinaları,hayvan yemleri,pst,süt tozu,ısıtma sistemleri ve gıda sektöründe kazandığı tecrübe ve güçle müşterilerine yüzde yüz memnuniyet ilkesi çerçevesinde hizmet vermeyi benimsemiştir. 

Günümüzde birçok kurumsal firmaya hizmet sağlayan firmamız müşteri odaklı üretimi ön plana çıkarmıştır.Müşterileri ile güvene dayalı bir ticari ilişkiyi kurmayı amaç edinmiş firmamız bu doğrultuda en kaliteli hizmeti müşterilerine sunmayı firma felsefesi olarak görmüştür. 

Firmamız imal ettiği ürünleri Avrupa, Orta Asya, Afrika ve Türk Cumhuriyetlerine ihraç etmektedir. Bunun yanı sıra şirketimiz şimdilik Türkiye, İran ve Katarda aktif olarak ve yerinde faaliyet göstermektedir. Hedeflerimizde tüm dünyada aktif ve yerinde faaliyet göstermek için yatırımlarımız devam etmektedir. 

Ürünlerimiz paketleme işlemi sırasında  kalibre, nem ve pişirim kontrollerinden geçmekte olup üretimin her aşaması uzman personeller takibinde gerçekleşmektedir.

Fotoğraflar